• info@adressolucani.com
  • 05534670191

Egepen Deceuninck Ankara

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: batuhan kaya
  • ADRES: Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (507) 865 2417
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Egepen Deceuninck
Egepen Deceuninck, PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmalardan biridir. Dünya standartlarında üretim yapan firma, çevreye duyarlı olarak üretim süreci belirlemiş, politikalarından ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir. 130 bin dönüm arazi ile, 78,300 metrekare kapalı alanı ve bunun yanında 120 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. İzmir’de faaliyetlerine devam ettiğini söyleyebiliriz.
Egepen Deceuninck, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da aktif olarak üretime devam ediyor. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, Türkiye’nin tüm bölgelerinde geniş bayi ağlarına sahiptir. Bu da kullanıcılarının herhangi bir zorluk çekmeden, ürün teslimatı konusunda sorun yaşamamasına yardımcı olur. Teknolojik gelişmeler ve yeni ürünler, Egepen’in en büyük kozlarıdır. Uygulamaları işletme eğitimleri, bayi eğitim seminerleri ve teknik yayınlar müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılar.
Egenpen Deceuninck, Hindistan’da yer alan deposu ile asya pazarına, Şili de yer alan deposu ile ise Amerika pazarına hitap etmektedir. Konforu her zaman için ilk planda tutan şirket, çevre dostu olması nedeniyle de ilgi ile karşılanır. Bunun yanında her gün büyüyen yapısı ile, Türkiye ekonomisine de can verdiğini ifade edebiliriz. Egepen Çankaya İstihdam açısından da bir çok firmanın önündedir. Bu da önemli gelişmeler olarak aktarılacak bilgiler arasında yer alıyor.
Deceuninck, 1937 senesinde Belçika’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük 3 PVC üreticisi arasında gösterilmektedir. Sürekli kendini yenileyen firma, son teknolojik gelişmeleri takip eder ve pazara sunduğu ürünler ile her zaman öncü konumdadır. Deceuninck; Almanya, Rusya, Amerika, Belçika, Brezilya, Fransa, İngiltere, Almanya, Hindistan, Şili, Romanya Polonya, Türkiye’de bulun ofis ve fabrikaları ile yaygın bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor.
Şirket Türkiye’de Egepen Ankara ile ortaklık yaparak, hem kendisi hem de egepen için önemli bir adım atmıştır diyebiliriz. Uzun zamandır devam eden bu ortaklık, beraberinde gelişmelerin meydana gelmesine neden oldu. Bu gelişmeler sayesinde, ülke ekonomisinde önemli gelişmeler olduğunu rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Türkiye’nin her bölgesinde sahip olduğu teknik servis ve bayilikler ile Egepen Deceuninck fark yaratmaya devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.