• info@adressolucani.com
  • 05534670191

İstanbul İğneli Epilasyon by Gökçe

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
174 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökçe Temuçin
  • ADRES: Rumeli Caddesi Nişantaşı / Şişli İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (553) 927 9687
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İğneli epilasyon, cilt bakımı, leke tedavisi, akne tedavisi, kırışıklık ve cilt sarkmaları gibi kişiyi rahatsız edebilecek işlemler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. İstanbul’da İğneli epilasyon ve cilt tedavilerinin yanı sıra kalıcı makyaj yöntemi ile kalıcı kaş makyajı ve kalıcı dudak makyajı işlemlerini de başarılı sonuçlar ve dönüşler alacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Nişantaşı’ndaki kliniğimizde her danışanımızın cilt tipi ve yapısını detaylı olarak analiz ederek gereken işlemler konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Ayrıca işlemlerimiz esnasında hijyenik koşullara dikkat ediyor ve gereken koruyucu bakımların hepsini büyük bir titizlikle uyguluyoruz. İşlemlerimizi mevsimlere uyacak şekilde programlıyor ve danışanlarımızı da bu konuda bilgilendiriyoruz.

Uygulamalarımız bizzat Uzman Estetisyen Gökçe Temuçin tarafından yapılmaktadır. 2005 yılından bu yana Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük sağlık ve estetik merkezlerinde danışanlarına 1000lerce epilasyon, cilt bakımı, incelme, güzellik & bakım uygulaması yaptı. Uzmanı olduğu bu alanda sertifikalar alarak profesyonelliğini pekiştirdi. Genellikle Nişantaşı, Levent, Ulus ve Etiler gibi İstanbul’un en önemli ilçelerindeki en önemli klinik ve sağlık merkezlerinde uzun yıllar boyunca uzman estetisyen olarak görev aldı. 2020’den sonra kendi markasıyla ve kendi web siteleriyle uygulama yapmaya başladı.

Danışanlarımızın izni doğrultusunda yaptığımız bir çok işlemi sosyal medya hesaplarımız veya web sitemiz üzerinden düzenli olarak paylaşmaktayız. Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek ve ücretsiz olarak konsültasyon hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.