• info@adressolucani.com
  • 05534670191

V-Y İzmir Sigorta Aracılık Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
986 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Çakan
  • ADRES: Atıfbey Mah. 7/1 Sk. No:2 Gaziemir-İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 220 9020
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

V-Y Sigorta olarak mart 1998 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuş olup , 2005 yılında kurumsallaşmıştır. 1998 yılından beri sigortacılık sektöründe başarılı ve kalıcı hizmetlere imza atan acenteliğimiz, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, ileri teknolojinin geniş olanaklarının birleştirilmesi ile başarılı olabilmiş, ancak en önemlisi, bu başarı siz değerli sigortalılarımızın tercihleri ve tavsiyeleri ile gerçekleştirilmiştir.

Kurumsal profesyonelliğini bünyesindeki uyum ve güç ile yakaladığının bilincinde olan kadrosu ile sektöründe çağdaş sigortacılık anlayışıyla öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en uygun çözümleri üretmektir.

Hedefimiz portföyümüzdeki sigortalı müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermektir.

Yakın tarihimize kadar tüm Türkiye de, insanların sigorta sektörüne ön yargı ile baktıkları bilinmektedir. Günümüzde ise sigorta sektörünün ne kadar önemli olduğunu herkes kabul etmektedir. Bizler değişen koşullar çerçevesinde müşterilerine, en uygun hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Şirketimiz verilen teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti en hızlı biçimde müşterilerine sunmaktadır.

Bizler, Müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak için çalışmaktayız.

26 yıllık sigorta deneyimi olan şirket ortaklarımızın, 17 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz her geçen gün artan sigorta gereksinimlerinize en uygun ve gerçekçi yaklaşımlarla en kapsamlı poliçe seçeneklerini sunmaktadır.

Güçlü mali yapısı, deneyimleri ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olan şirketimiz tüm sigorta ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.
İzmir Sigorta Hizmetleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ceyda Kırca Mayıs 17, 2018 4:07 pm CEVAPLA

    Yardımcı olduğunuz icin teşekkür ederiz izmir sigortada en iyi fiyat