• info@adressolucani.com
  • 05534670191

Panama Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
329 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Resul Kılıçparlar
  • ADRES: İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Sever İş Merkezi Kat:5 No:506 Şehitkamil/GAZİANTEP
  • TELEFON: 0 (342) 215 2569
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2017 yılında kurulan şirketimiz, “Muhasebe” ve “İnsan Kaynakları” departmanlarının yeni nesil ihtiyaçlara uygun olarak gelişmesine katkı sağlar. Rekabetin gerekliliğinden yola çıkan çalışma anlayışımız; farklılığın bilgi birikimi olduğuna vurgu yapar. Firmamız; KOBİ’lerin geliştirilebilmesi, belirlenen hedeflere ulaşması ve şirketlerin gelecek nesillere aktarılması için gerekli alanlarda danışmanlık hizmetli sunar.

Kurum ve bireyler için özgün çözümler üreten yönetim anlayışımız, eğitim ve gelişime katkı sağlar. Sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetleri, kurum ihtiyaçlarına özel olarak belirlenir ve projelendirilir. Kendi alanında deneyimli, kariyer sahibi ve yeniliklerden haberdar olan eğitim kadromuz, çağdaş bir platformda hizmet sunar.

Şirketlerin kurumsal bir kimlik kazanması ve iş kollarının mevcut yönetmelikler kapsamında başarıya ulaşması için hazırladığımız eğitim programları, eğitim ve danışmanlık konularında sürdürülür.

Danışmanlık hizmetlerimiz; belirlenen program ve proje kapsamında ihtiyaca uygun olarak sürdürülür. Mevzuat bilgilendirmeleri ve çözüm önerileri hizmetlerimizin en önemli ayrıntısıdır.

Misyonumuz
“Bilgi Güçtür” felsefesinden ilham alan kadrolarımız, doğru ve kaliteli bilgiyi geniş kitlelere anlaşılır bir şekilde ulaştırmak için çalışır. Hizmet verdiğimiz firmaları talep, ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yenilenen hizmet alanlarımız, uzman eğitimci kadrolarla pekiştirilir.

Güvenilirlik
Saygınlık
Etik değerlere bağlılık ve
Müşteri talepleri hizmetlerimizin şekillenmesini sağlar.
Bilgi ve teknolojiden aldığımız güç, müşteri beklentilerine odaklanır. Gelişim ve deneyimde öncü olan kadromuz; çözüme odaklanarak yaratıcı, yenilikçi ve gelişimci bir çalışma alanı oluşturur. Sunduğumuz hizmetlerde; koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite, iş etiği ve dürüstlük asla vazgeçemeyeceğimiz temel prensipler arasında sayılabilir.

Vizyonumuz
Yaptığımız tüm çalışmalar, bölgenin tanınan ve tercih edilen danışmanlık firması olması için kullanılır. Değişen ihtiyaçlara odaklanan hizmetlerimiz, müşterilerimizin ve eğitimlerimize katılan adayların hayatına değer katar. En güçlünün değil, değişime ayak uydurabilenin başarıya ulaşabileceği günümüzde, farklı bakış açısını yakalayan bireylerin topluma ve iş gücüne kazandırılması ilk hedeflerimiz arasında yer alır.

Kurumların belirledikleri hedeflere donanımlı insan kaynağıyla ulaşabilmesi için gelişime odaklanan hizmetlerimiz, insana verdiğimiz değerin bir sonucudur. Üstün kaliteli iş üreterek her alanda hayata değer katmak için verdiğimiz eğitimler, sürdürülebilir bir başarı için düzenli olarak güncellenir. Sürdürdüğümüz eğitim ve danışmanlık hizmetleri, bölgemizdeki iş gücünün değer kazanmasında etkilidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.