• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ibrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • TELEFON: 0 (232) 452 8288
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Eşyalarınız Atasun Nakliyat Güvencesinde Taşınıyor
Nakliye işi dikkat ve sabır isteyen bir sektör olarak biliniyor. Bu yüzden her firma bu konuda başarılı olamıyor. Ancak biz bu iş için son derece iddialıyız. Atasun Nakliyat şirketimizi, senelerin getirdiği engin tecrübe ışığında, ev ya da ofis taşıma konusunda piyasanın en iyileri içinde bulunuyor. İzmir evden eve nakliye konusunda oldukça kaliteli ve kusursuz bir hizmet veriyoruz. Bunun için asansörü alan kamyonları kullanıyoruz.
Güvenilir Taşımacılık
İzmir güvenilir nakliye firması özelliğine sahip olan işletmemiz, taşınacak eşyaları dikkatli bir şekilde evinizden alıyor. Eşyalar, asansörlü sistem sayesinde binadan dışarıya çıkarılıyor. Binanın için bu noktada kullanılmıyor. Sonrasında ise arkası kapalı olan kamyonlara yükleniyor. Bu şekilde İzmir asansörlü nakliye işlemi tamamlanmış oluyor.
İzmir sigortalı nakliye özelliğine sahip olan işletmemiz, olası zarar durumlarından etkilenmemeniz için, sigorta sistemini devreye sokuyor. Taşıma öncesinde imzalanan anlaşma gereğince, eşyalarınız sigortalanmış oluyor. Bu şekilde eşyanıza bir şey olması durumunda bile sorun çok kısa sürede çözülüyor ve eşyanın değeri üzerinden bir geri ödeme yapılıyor.

Atasun nakliyat ile İzmir evden eve nakliyat hizmeti almak için, en yakındaki şubemizi ziyaret edin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.