• info@adressolucani.com
  • 05534670191

Denizhan 2 Taksi Mersin

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
144 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mahdi İşgören
  • ADRES: Menderes, Barbaros Hayrettin Paşa Cd. No:11, 33340 Mezitli/Mersin
  • TELEFON: 0 (324) 357 3331
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MERSİN

FİRMA HAKKINDA

Kuyuluk Taksi
Kuyuluk taksi hizmetleri, son derece kaliteli olmasıyla dikkat çekmekte. Bunu alabilmek için iletişim kurmak yeterli olacaktır. Denizhan2 taksi firması, Mersin içindeki her yere yolcu taşımacılığı yapıyor. Bunu çok güvenli bir şekilde gerçekleştirmekte. Bakımlı ve modern araçlarla bu keyfi yaşayabilirsiniz.
Ekonomik Hizmet
Kuyuluk taksi hizmetlerinde öne çıkan şey ekonomik ücretlerin olması. Fazladan ya da ekstradan para alma gibi durumların yaşanmaması, daha az ödemenizi sağlıyor. Her daim taksimetre baz alınır. Bu sayede sürpriz fiyatların ortaya çıkması da engellenmiş olunur.
7 Kişilik Araçlar
Kuyuluk taksi araçları, piyasanın en iyi filosu demek. Çünkü hizmet kalitesi gereğince kötü, eski, bakımsız, modern özelliklere sahip olmayan araçlara hiçbir zaman yer verilmez. Temizliği yapılan bu taşıtların performansı yüksektir. Oldukça fazla kişiyle bir adrese gitmek isteyen kişiler için 7 kişilik araçlar da hazır edilmiştir. Bu sayede yolculuğunuz sorunsuz bir şekilde tamamlanır.
Deneyimli Şoförler
Kuyuluk taksi bünyesindeki şoförlerin tümü özel olarak seçilmiştir. İş konusunda iyi bir performans gösteren isimler dahil edilmiştir. Trafik kurallarına riayet etmeleri en dikkat çekici özellikleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra araçlarının bakımlarını da yaparlar. Saygısız ve kibar olmayan iletişim içerisine girmezler. Tek amaçları güvenli bir yolculuk sonrasında adrese gitmektir. Bu sırada yolu uzatma gibi olumsuz bir tavır içerisine girmezler ve daha az ödemenizi sağlarlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.