• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Betül Bozdemir
  • ADRES: 1798 Sokak No: 4/A Bostanlı Migros Arkası, Bostanlı - Karşıyaka - İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 330 8442
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Betül Bozdemir, Plastik Doğrama alanında uzun yıllara dayanan deneyimini iç ve dış dekorasyon sektörüne taşıyıp 2002 yılında ELİT DEKORASYON’u BOSTANLI / İzmir adresinde kurmuştur.

Kalite ve zamanında teslim koşullarını mükemmelliyetçi bir anlayışla yerine getirip , müşterileri için güvenilir bir ortak olduğunu çok kısa sürede kanıtlamıştır.

Elit Dekorasyon bir aile şirketi olup tüm çalışanlarını da bu ailenin birer üyesi olarak görüp başarının bir ekip işi olduğu düşüncesiyle tüm personelini itina ile seçmekte,genç ve dinamik bir ekip ile çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ
Ürünleri birbirinden ayıran en önemli husus tasarım yöntemlerindeki farklılıklardır.Müşterilerimize bakış açımız ‘müşterime başka ne satabilirim?’ deyil ‘Müşterilerim başka neye ihtiyaç duyabilir, onlara değer yaratacak neler önerebilirim?dir. Kalite ,satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en tepede tutarak ,değişen ve gelişen sektörü yakından takip ederek kendimize ve çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

VİZYONUMUZ VE HEDEFLERİMİZ
“Gelecek yıllarda tüketicilerin ihtiyaçları neler olacak ve biz bunu şirket olarak nasıl karşılamalıyız?” diye kendimize sorup vizyonumuzu ona göre geliştirmekteyiz. Her geçen gün artan rekabet ortamında hizmetini vermekte olduğumuz ürünlerin üretimini de bünyemize katmak ve showroom sayımızı artırmak amacı ile büyümek hedefindeyiz.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük
Güvenilirlik
Satış öncesi ve Satış sonrası müşteri memnuniyeti
Müşteri odaklılık
Sorumluluk
Ekip çalışması
Yenilikçilik
En iyi çalışma koşullarını sağlamak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.