• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
374 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: alper karadaş
  • ADRES: İkitelli O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi A Blok No:1 Başakşehir/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 444 3154
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Deterjan Dolum Makinası
Paslanmaz çelikten üretilmiş olan deterjan dolum makinası, PLC kontrol özelliğiyle uzaktan yönetilebilir ve aynı zamanda litre değerleri ayarlanabilir. Sıvı deterjan doldurma işlemlerinde tam bir profesyonel olan makinalarımız, otomatik temizleme ve ambalaj tanıma özellikleriyle dökme, köpürme ve sızma durumlarına karşı hassas bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız alanında en iyi makinalarla endüstriyel alanda ihtiyacınız olan üretim teknolojisini sizlere sunacaktır.
Otomatik Deterjan Dolum Makinası
Sıvı deterjan, çamaşır suyu ve sıvı sabun gibi kimyasal maddelerin olduğu ürünlerin kaplara doldurulması için dizayn edilmiş olan seri üretim makinaları, dakikalar içinde deterjan dolum işlemini yerine getirecektir. Profesyonel bir şekilde dökme ve köpürme gibi durumlar yaşanmadan otomatik olarak PLC kontrolü üzerinden komutlar vererek, saatte 1000 ile 10000 arasında doldurma işlemi yapılabilmektedir.
Ambalaj tanıma sensörlü otomatik deterjan dolum makinası aynı anda birden fazla ürünün doldurma işlemini yapabilmekte aynı zamanda litre ölçümüyle pet şişe ve bidon dolumunu da kısa zamanda tamamlayabilmektedir. Hijyenik ve steril bir dolum için damlamayı önleyici nozul sistemine sahiptir.
Sıvı Deterjan Dolum Makinası Opsiyonel Özellikleri
İnternet üzerinden kontrol edilebilen otomatik sıvı deterjan makinası, ambalaj tanıma özelliğiyle birden fazla ürünü aynı anda doldurma özelliğine sahiptir. Mukavemeti yüksek, paslanmaz çelikten üretilmiş olan makinalarımız, hassas dozajlama özelliğiyle ürünün kaplara ve şişelere aktarılması için ayarlama yapılabilecek dokunmatik ekran paneli bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
FİRMA EKLE