• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,387 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emrah Doğan
  • ADRES: kadıköy istanbul
  • TELEFON: 0 (555) 000 0000
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Sanıyorum ki sizlere hasta bakıcı arıyorsunuz evet doğru yerdesiniz.

Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için de bizler burdayız. Son zamanlarda gazete sayfalarında yada internet te yutup video larında sizler gibi bizlerde takip ediyoruz yatan yaşlı yada hastaya yapılan hizmeti kötü muameleyi bunları bizlerde onaylamıyoruz.

Bakıma ihtiyacı olan hastanın en iyi bakım hizmeti alması en doğal hakkıdır.

Bizler Hasta bakıcı hizmeti olarak en iyi ekibimizle bu işi adam gibi yapmakla yükümlüyüz bir çok firma yada merdiven altı bu işi yapanlar görüyoruz.

Neyseki bu işi yapan bir kac adam gibi firma var bakıma ihtiyacı olan yaşlılarımızı hastalarımızı yatalak ve felçli ayzaymir demas perkison gibi bakım muhtac olan annemizi babamızı ve annemizi büyüklerimizi teslim ediyoruz.

Güveniyoruz zaman içinde de en degerli varlıklarımızı emin ellerde olduguna inanmak için takip ediyoruz bir de bakıyoruz ki hüsran ? verilen hic bir söz yerine gelmemiş.

Genelde ailelerin en büyük sorunu bu yani güven birçok aile bu konu da mustarip, işte firma olarak sizleri anlaya biliyoruz elimizden gelen her konuda sizlere destek olmak için buradayız.

En azında bir çok sorunu ortadan kaldırmak için ailelerle devamlı diyalog için de olup istişare ederek çözümler üretiyoruz.

Yaşlı bakıcı hizmeti herkesin yapabileceği bir şey degildir, bunun için deneyim tecrübe sabır hoşgörü gereklidir vede bunu eğitimini almış olmalıdır işte bizlerde firma olarak tecrübeye önem veriyoruz sonuçta bakıma ihtiyacı olan bir insan en degerli varlıgımız yani atalarımız en kıymetlilerimiz bizlerin de anneleri babaları olan kişiler sizleri en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz sizler gibi düşünüp konuya yaklaşıyoruz.

İstanbul hasta bakıcı ve Sosyal Hizmetler olarak; sizlere profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Yaşlı Bakımı, Hasta Bakımı, Hemşirelik Hizmetleri, Bebek Bakıcılığı, Çocuk Bakıcılığı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Aslı beyaz Ağustos 26, 2017 12:25 pm CEVAPLA

    Hasta bakıcılık alanında uzmanlaşmış kurumsal bir firma. Tavsiye ederim 🙂 elemanları güler yüzlü ve profesyonel kişiler. Kızımın bakıcıliğini yapmışlardı ?