• info@adressolucani.com
  • 05534670191

Konya Çekici Oto kurtarma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
239 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yönetici
  • ADRES: Konya/Selçuklu Taçmahal caddesi Sancak mah. no : 28
  • TELEFON: 0 (530) 081 3542
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

Kazalar gündüz veya gece herhangi bir zamanda olabilir,  size yardım etmek için her zaman orada olacaktır. Ayrıca yolunuza çıkabilecek herhangi bir acil durum için de aklınızda bulundurmalısınız. Konya Çekici anında yardımcı olacaktır. Konya oto çekici ihtiyaçlarınızda günün her saatinde herhangi istediğiniz konuma gelebiliriz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, acil bir durumun nasıl ele alınacağını iyi bilir. Çekici hizmetlerimiz hızlı ve güvenlidir.

Konya En Yakın Oto Kurtarıcı
Konya çekici hizmeti veren firmamız, her bakımdan donanımlı ve profesyonel hizmet vermektedir. Ekibimiz yolda kalmış bütün insanların imdadına yetişmektedir. Aracınızın başına herhangi bir şey gelebilir. Önemli olan doğru Konya araç çekici kuruluşunu aramaktır. Firma olarak; arızalanan, bozulan, aküsü biten, yakıtı kalmamış ve hatta yeni alınmış araçlara yardıma koşmaktayız. Konya oto çekici çağırdığınız zaman biz ekibimizce hemen yola çıkıyoruz. Hizmetimiz vatandaşlar için ise bir oto kurtarma ve oto kurtarıcı görevi görmektedir. Oto çekici ekibimizi çağırarak 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Tam donanımlı ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Her tip aracı çekebilecek araçlarımızla sahadayız. Böylece yol yardım firması olarak; minibüs, kamyon, kamyonet, otomobil gibi her tip araçları kurtarabiliriz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Güvenli ve garantili bir şekilde aracınızı çekip sanayiye veya istediğiniz bir oto tamircisine götürüyoruz. Ayrıca bu zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz müşteriye sıcak bir hizmet sunabilmektir. Bundan kastımız sizlere aile güveni verebilmektir. Çünkü biz prensip olarak önceliğimiz güven sağlamaktır. Bu yüzden her daim siz ve sizin gibi nice değerli müşterileri kazanmaya devam ediyoruz. Kısacası bulunduğumuz sektörde on yıl içerisinde Konya il ve ilçelerinde tek firma olma yolunda çalışmalarımızı yapıyoruz.

Konya araç taşıma şirketi olarak, her türlü materyalimize ve teknik ekipmanımıza en ince ayrıntısına kadar değer veriyoruz ve sahip çıkıyoruz. Firmamızda görev alan personellerimizin de eğitimlerini sonuna kadar destekliyoruz. Yol yardım sektörü, oldukça kapsamlı bir sektör olduğu için personellerimiz de ne kadar tecrübeli olsalar da kendilerini güncellemek için kendilerini sürekli geliştirmekle yükümlüdürler. Firma olarak, bunun için sertifikasyon çalışmalarına da her zaman katılmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden çok değerlidir. Ekonomik bakımdan sizleri düşünerek fiyat listemizi ona göre ayarlıyoruz. Bizi aradığınız andan itibaren, aracınıza uygun çekici aracımızı ayarlayıp hemen yola koyuluyoruz. En kısa zamanda yanınıza ulaşıyoruz. Fakat dikkat edilmesi bazı kurallar vardır. Bunlardan biri ise çağırdığınız firmanın bu iş için gerekli çalışma şartlarını sağlıyor mu? Çünkü bu tür firma yada şahıslarla çalışmanız durumunda tedirgin olabileceğiniz bir çok neden bulunmalıdır. Kısacası aracınızı kaza yaptığını varsayalım eğer yükleme dikkatli bir şekilde yapılmazsa araç yükleme esnasında mekanik parçaları yerinden çıkabilir. Bunun gibi yaşanabilecek belki yüzlerce problem bulunmaktadır. Bu yüzden çağırdığınız Konya çekici firması kurumsal nitelikte olmasına özen gösteriniz.
KONYA OTO KURTARMA
Konya oto kurtarma günümüzde farklı amaçlarla yapılması gereken yolculuklar, oto kurtarma araçları sayesinde daha kolay ve rahat hale gelmiştir. Bu sayede firmamız bu rahatlığı her saniye yaşatmaya sizlere çalışmaktadır.Konya oto kurtarma bunun için 7/24 çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.