• info@adressolucani.com
  • 05534670191

Mirkon Vinç Makina Metal İnş. San. Tic. Ltd. Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,153 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Faruk Özdemir
  • ADRES: Horozluhan Mah. Paşa Sok. No : 10
  • TELEFON: 0 (332) 247 4510
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Özel tasarım vinçler; Konteyner vinçleri, tersane vinçleri, gemi imalat ve montaj vinçleri, şaft vinçleri ve bunlara benzer mühendislik ve tecrübe gerektiren özel vinç sistemleritam anlamıyla firmamızın işidir.

Özel vinç sistemlerinin yanı sıra, taşıma, istifleme,sistemi üzerine projeden imalata, teslimata kadar müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Özel makinalarımızdan bazıları aşağıdaki gibidir;

• Portal vinçler

• Gezer köprülü tavan vinçleri

• Galvanizhane Vinçleri

• Pergel vinçler

• Konteyner vinçleri

• Şaft vinçleri

• Döner arabalı vinç sistemleri

• Döner traversli vinç sistemleri

• Ex-proof vinç sistemleri

• Yük asansörleri

• Havuz vinçleri

• Tekne-Yat kaldırma vinçleri

• İsteğe göre tasarlanabilecek otomasyonlu proses vinçleri

Adana Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Afyon Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Aksaray Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Akşehir Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Antep Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Beyşehir Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Burdur Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Büsan Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç Hesabı, Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç Projesi, Denizli Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Gezer Köprülü Vinç Fiyatları, Gezer Köprülü Vinç Tasarımı, Isparta Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Karatay Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Kırıkkale Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Kırşehir Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Konya Tek Kirşi Gezer Köprülü Vinç, Konyada Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Köprülü Vinç Nedir, Mersin Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Mut Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Nevehir Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Nevşehir Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Niğde Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Organize Sanayi Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Portal Vinçler, Selçuklu Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Sultandağı Gezer Köprülü Vinç Imalatı, Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinç, Tek Kirişli Gezer Köprülü Vinç, Uşak Gezer Köprülü Vinç Imalatı

Gezer Köprülü Tavan Vinçleri
Gezer köprülü tavan vinçleri genellikle bina içi alanlarda, kapalı saha içinde kullanıldığı gibi açık saha alanlarında da taşıyıcı direk ve yan yol yapmak sureti ile kullanılmaktadır.

Tersaneler, haddehaneler, demir çelik sektörüne hizmet eden işletmeler, stok alanları, mermerciler, makina imalatındaki endüstriyel tesisler ve yük kaldırmaya ihtiyacı olan her işletmede kullanılabilecek gezer köprülü tavan vinçleri tasarımı, mühendisliği, imalatı ve her türlü teknik servisi bizim işimizdir.

Çelik konstrüksiyon gövdeler tam yükte maksimum 1/1000 sehim oranına göre dizayn ve imal edilmektedir. Sac kutu konstrüksiyondan imal edilen kirişlerin tüm ana kaynakları tozaltı ve gazaltı kaynak robotları ile sürekli olarak yapılmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler DIN EN 10204 3.1 sertifikalıdır. Bugün sanayinin her dalında vazgeçilmez kaldırma makinaları olarak kullanılan gezer vinçler genel olarak iki tipte imal edilmektedir.

Gezer köprülü tavan vinçleri, portal vinçler, pergel vinçler, monoray vinç arabaları, gezer vinç arabaları, transfer arabaları, yük asansörleri, caraskallar, gezer vinç ya da portal vinç yürüyüş takımları gibi standart vinç sistemlerinin yanı sıra, galvaniz hane vinçleri, tersane vinçleri, metrolar için şaft vinçleri, otomasyonlu vinçler, konteyner vinçleri, gemi vinçleri, liman vinçleri, güç santrali vinçleri gibi özel mühendislik hizmeti gerektiren proses vinçleri, Mirkon vinç sistemlerinin müşterilerine sunduğu hizmetlerdir.

Ayrıca; radyo frekanslı vinç uzaktan kumandaları, kapalı bara sistemleri, kablo sarma tamburları, vinç sirenleri, limit anahtarları, enerji aktarma ve taşıma sistemleri, kablo taşıma sistemleri, elektrohidrolik yada elektromanyetik vinç frenleri gibi elektrikli gezer vinç sistemlerine dair her ne varsa Mirkon Vinç Ürün yelpazesindedir

2.El Portal Vinç, Ankara Portal Vinç, Ayaklı Vinç, Çift Kiriş Portal Vinç, Gantry Vinç, Gezer Köprülü Tavan Vinci, İstanbul Portal Vinç, İzmir Portal Vinç, Konsol, Konsol Vinç Portal Vinçler, Konsol Vinç”>Portal Vinçler, Konya Portal Vinç, Konya Portal Vinç Imalatçı Firma Portal Vinçler, Konya Portal Vinç Imalatçı Firma”>Portal Vinçler, Konya Yarı Portal Imalatçı Firma, Köprülü Portal Vinç, Marmara Vinç, Mermer Vinçleri, Monoray Vinç Fiyatları, Monoray Vinç Konya, Portal Vinç, Portal Vinç Ankara, Portal Vinç Fiyatları, Portal Vinç Konya, Portal Vinç Nedir, Portal Vinç Teknik Özellikleri, Portal Vinçler, Semi Portal, Tek Kiriş Köprülü Portal Vinç, Tek Kiriş Portal Vinç, Yarı Portal

Portal Vinçler
Portal Vinçler
Portal vinçler genellikle açık alanlarda, kapalı sahaya ihtiyaç duyulmayan yerlerde kullanıldığı gibi kapalı saha içinde de kullanılabilir.
Tersaneler, haddehaneler, demir çelik sektörüne hizmet eden işletmeler, stok alanları, mermerciler, makina imalatındaki endüstriyel tesisler ve yük kaldırmaya ihtiyacı olan her işletmede kullanılabilecek portal vincin tasarımı, mühendisliği, imalatı ve her türlü teknik servisi bizim işimizdir.
Çelik konstrüksiyon gövdeler tam yükte maksimum 1/1000 sehim oranına göre dizayn ve imal edilmektedir. Sac kutu konstrüksiyondan imal edilen kir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.