• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
511 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HAMİT TECER
  • ADRES: Ahmetturan Gazi OSB Mahallesi 18.Sokak No:26/1
  • TELEFON: 0 (542) 392 6373
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30

FİRMA HAKKINDA

Niltaş Makina; 1993 Yılında Sivas Şehrinde Üst Yapı İhtiyaçlarını Tedarik Etmek Amacıyla Kurulmuştur. Dekoratif Parke Taşı Ve Bordür Endüstriyel Prefabrik Yapı Elemanları Ve Şehir Mobilyaları Üretiminin Yanı Sıra Makine Ekip Ve Ekipmanları Üretimi Montaj Ve Müteahhitlik Hizmetlerine devam etmiştir. 1000’den Fazla Bina, İşyeri, Park-Bahçe, Dinlenme Tesisleri, Villa Ve Konutun Üst Yapı Elemanı Olan Parke Taşı, Bordür, Zemin Kaplama, Dekoratif Parke Makinesi Ekipmanları Dolum Üniteleri İle Sektörde Gelişmekte Ve Büyümekte Olan firmamız; Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m² Alanda Üretim Yapmakta Ve Faaliyet Göstermedir.

Belediyelerin Yanı Sıra Özel Sektöre de Hizmet Veren Niltaş Üretim Teknolojisi, Ürün Çeşitliliği, Yüksek Kalite Standartları İle Sektörün Lideri konumuna ulaşmıştır. Bilgisayar Destekli Mimari Ve Statik Proje Çalışmaları ile sektörü genişletmekte olup, günümüzde insan gücünü en hafife indirerek robotik kollar ve birçok endüstriyel makina üretimi ile gücünü Dünya’ya duyurmuştur.

Niltaş Makina olarak faaliyetlerimiz; çeşitli şekil ve ebatlarda duvar bloklarının ve yaş beton parke taşının üretimini yapan makina ve ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunulan beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalarımız hidrolik, pinomatik, mekanik ve elektroniğin birleştirimesiyle çalışmaktadır. Tam otomatik makinaleri ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir.

Niltaş Makina, imalatının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine üstün kalite, hız, güven ve memnuniyet sağlamaktadır.

Firmamız, Teknolojik Ürünlerle İlgili Alanlarda Faaliyet Göstermektedir. Büyüyen İş Hacmi Ve Gelen Talepler Doğrultusunda Kendi Alanında Uzlaşmayı İlke Edinmiş Ve Bunun Sonucunda Da Faaliyet Alanlarını İthalat, İhracat Ve Türkiye Geneline Dağıtım Olarak Değiştirmiş Olup Güvenlik Sektöründeki Geniş Çaplı Malzeme Ve Destek Sağlayan Bir Firma Haline Gelmiştir. Bu Doğrultuda, Uluslar arası çalışmalarını Sivas’tan Dünya’ya sunmaktadır.

Niltaş makina olarak, Ekonomik Ve Ticari İlişkilerimizin Yanı Sıra Kültürel Bağlamda da İlişkilerimizin güçlenmesine Önem Vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Sobirov Sardor Temmuz 30, 2020 6:51 am CEVAPLA

    parka makine lazim