• info@adressolucani.com
  • 05534670191

PSİKOLOJİK DANIŞMAN EZGİ YURDABAK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
92 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ezgi yurdabak
  • ADRES: Yayla Mah. 111. Cad, 1607. Sk. No:1 D:6, 32100 Merkez/Isparta
  • TELEFON: 0 (545) 676 9894
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ISPARTA

FİRMA HAKKINDA

Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik lisans programından onur derecesi ile ve Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun olmuştur. Psikolog ve Psikolojik Danışman unvanlarını kazandığından bu yana farklı eğitim kurumları bünyesinde psikolojik danışman pozisyonunda görev almıştır.
Özellikle çocuk ve ergen psikolojisi üzerinde deneyime sahip olan Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, Doç. Dr. Vahdet Görmez ve Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan çocuk ve ergenler için bilişsel davranışçı terapi başta olmak üzere, çocuk odaklı oyun terapisi, masal terapisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, çocuk resimlerinin yorumlanması ve çocuk resim testleri, okul danışmanlığında psikodrama ve alternatif teknikler, kısa süreli & çözüm odaklı danışmanlık, bilişsel davranışçı terapi yönelimli sınav kaygısı ile başa çıkma danışmanlığı, terapötik kartlar, çocuk gelişim testleri, aile danışmanlığı alanlarında eğitimler almış olup, yetkinliğe ve uygulayıcı belgelerine sahiptir.
Psikolojik Danışman Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Anabilim Dalında lisansüstü eğitimine de devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.