• info@adressolucani.com
  • 05534670191
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
42 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdurrahman Ariç
  • ADRES: Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K: 26 D: 2601 Bayraklı/İZMİR
  • TELEFON: 0 (850) 840 9773
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 23:59

FİRMA HAKKINDA

SPDNet Kimdir?
SPDNet olarak 2014 yılında, hosting sektörünün her alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimizi, her ölçekte müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına en efektif şekilde çözüm bulma amacıyla kurulduk. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, sunduğumuz bütün hizmet ve ürünlerimizde, çözüm odaklı, kaliteli ve kullanıcı dostu bir anlayışı kendimize ilke edindik. Dinamik ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile her biri alanında uzman kadromuz ve 7/24 hizmet veren teknik destek birimimiz ile emeğinize ve işinize pozitif değer katarak, birlikte geliştiriyoruz.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti odaklı, alanında en üst seviyede uzman kadro ile, çağın gereksinim ve avantajlarını kullanarak kaliteli ve sürdürülebilir çözümler ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz
Çağın bütün gereksinim ve avantajlarının kullanıldığı, müşteri memnuniyeti ve iletişiminin en üst seviyede olduğu, yönetim modeli ile örnek oluşturan. Bütün ulusça tanınan ve tercih edilen, müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetinin en üst seviyede olduğu, sektörün lider kuruluşu olmaktır.

SPDNET TELEKOMÜNİKASYON

ucuz fiziksel sunucu, ucuz hosting, ucuz linux, ucuz linux hosting, ucuz reseller hosting, ucuz vds sunucu,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.